Vchodové dveře

Vstupní (vchodové) dveře do domu, jsou nejen funkčním, ale i estetickým prvkem, který, společně s okny, dotváří celkový dojem z celé stavby. Vzhledem k umístění v exteriéru jsou na vchodové dveře kladeny vysoké požadavky - nejen vzhledové, ale i na tepelnou izolaci, bezpečnost, odolnost proti povětrnostním vlivům a dlouhou životnost.

Dřevěné vchodové dveře a dřevohliníkové vchodové dveře Pražák všechny uvedené požadavky splňují - jsou rozměrově stálé, odolávají povětrnostním vlivům, vyžadují minimální údržbu a zároveň skvěle vypadají. Odpovídají nejvyšším požadavkům na bezpečnost a významně přispívají k ochraně objektu před nezvanými návštěvami.

Dřevěné vchodové dveře

Klasika mezi vstupními dveřmi, kterou žádný plast nenahradí. Dřevěné vchodové dveře vyrábíme, stejně jako dřevěná eurookna, od roku 1989, kdy jsme navázali na tradici firmy z roku 1925.

Dřevěné dveře vyrábíme z pečlivě vybíraných eurohranolů na nejmodernějších obráběcích strojích a najdete je nejen v ČR, ale i na Slovensku, v Maďarsku, Rakousku, Německu a dalších zemích EU.

Ve spolupráci s architektem vyrobíme vchodové dveře na míru, které se stanou ozdobou vašeho domu.

Dřevěné vchodové dveře - rámové euro

Dřevěné vchodové dveře - euroVchodové dveře z pečlivě vybraných eurohranolů, které se vyznačují dokonalým zpracováním, moderním vzhledem a perfektním sladěním s okny, architekturou a stylem stavby.

 

Vchodové dveře Rustikal

Vchodové dveře RustikalDřevěné vchodové dveře v klasickém vzhledu. Tyto dveře jsou oblíbené mezi zákazníky, kteří upřednostňují stylové a rustikální provedení.

 

Dřevěné vchodové dveře VIRTUAL

Vchodové dveře VirtualNejmodernější a aktuálně nejprodávanější dřevěné vstupní dveře v celohladkém provedení. Vynikají dokonalým vzhledem, elegantním provedením a velmi nízkým koeficientem prostupu tepla.

 

 

Dřevohliníkové vchodové dveře

Dřevohliníkové vstupní dveře kombinují vzhled přírodního dřeva v interiéru a extrémní odolnost hliníku na vnější straně. Jsou konstrukčně stálé, nenatírají se a prakticky nevyžadují žádnou údržbu. Stejně jako dřevohliníková okna představují aktuální trend ve stavebních výplních a jsou vhodné i pro nízkoenergetické, pasivní, nulové a plusové stavby.

Dřevohliníkové vstupní dveře euro

Dřevohliníkové vchodové dveřeOptimální alternativa klasických rámových dřevěných eurodveří. Perfektní vzhled, optimální užitné vlastnosti, mimořádná odolnost a špičkové parametry - to jsou základní vlastnosti, které u těchto vchodových dveří oceníte.

 

Dřevohliníkové vchodové dveře VIRTUAL

Dřevohliníkové vstupní dveře VirtualTypickým znakem dřevěných i dřevohliníkových vchodových dveří VIRTUAL je celohladké provedení ze sendvičových dveřních panelů. Kombinace se zámkem na otisk prstu pak představuje spojení kvality a mederních technologií.

 

×