Dřevohliníková okna

Spojení přírodních vlastností dřeva a vysoká odolnost hliníku vytváří téměř dokonalý konstrukční prvek - dřevohliníkové okno. Dřevohliníková okna vynikají celou řadou předností:

  • design - v interiéru je zachován přírodní vzhled dřeva, v exteriéru je k dispozici barevné provedení hliníkového pláště v téměř neomezené barevné škále
  • odolnost - díky vlastnostem hliníkové pláště dřevohliníková okna nevyžadují téměř žádnou údržbu a jsou vysoce odolná proti povětrnostním vlivům
  • životnost - vyšší cena dřevohliníkových oken je kompenzována extrémní životností
  • izolační vlastnosti - vzhledem k chytrému konstrukčnímu provedení a používaným typům zasklení dřevohliníková okna dokonale těsní a jsou ideální pro nízkoenergetické a pasivní domy

Dřevohliníková okna využijete nejen u moderních staveb, i když právě tam nalézají nejčastnější uplatnění díky optimálnímu sladění s fasádou a provedením domu.

Dřevohliníková okna vyrábíme od roku 2007, kdy jsme patřili mezi první výrobce těchto oken v České republice. Můžete se tak spolehnout na naše zkušenosti s konstrukcí a provedením těchto skvělých oken.

Vyberte si z námi vyráběných typů oken:

Dřevohliníkové okno IV92 MIRA

Dřevohliníkové okno IV92 MIRAŠiroká škála svařovaných profilů - rustikálních s různými rádiusy i klasických. Okenní křídlo o tloušťce 92mm umožňuje zasklení trojskly a zvyšuje tak tepelně izolační vlastnosti okna.

 

Dřevohliníkové okno IV92 Contoure

Dřevohliníková okna IV92 ContoureHranaté rysy zvýrazňují profilaci tohoto dřevohliníkového okna, které je velmi oblíbené mezi architekty. Křídlo okna v dvoukřídlé variantě je v rovině s rámem, nebo je zapuštěné.

 

Dřevohliníkové okno IV92 MIRA therm 08

Dřevohliníkové okno IV92 MIRA therm 08Jak již vyplývá z typového označení, jednou z hlavních charakteristik tohoto okna je opláštění, které zlepšuje tepelně izolační vlastnosti okna a zároveň zvýrazňuje hloubku okna.

 

Dřevohliníkové okno IV92 INTEGRAL

Dřevohliníková okna IV92 INTEGRALLNejnovější a nejmodernější dřevohliníkové okno - toto okno jsme vyvinuli podle požadavků architektů pro náročné zákazníky. Rohové spojení skel a přímé spojení s ostěním - výsledkem je čistý pohled na prosklenou část bez narušení vzhledu rámu.

×