Dřevohliníková okna IV92 INTEGRAL

Systém INTEGRAL - moderní a inovativní řešení dřevohliníkových oken pro náročné zákazníky. Umožňuje přímé spojení s ostěním, jehož výsledkem je čistý pohled na prosklenou část bez narušení vzhledu rámu. Oblíbeným řešením je i rohové spojení skel.

Systém Integral nabízíme v provedení Integral Line (vytváří jednu rovinu s rámem, neumožňuje vložit síť proti hmyzu) a Integral Screen (umožňuje vložit síť proti hmyzu). 

Požadavky architektů jsou naší neustálou výzvou. Nyní nabízíme dřevohliníkové okno budoucnosti INTEGRAL, jehož konstukce se několik let vytvářela a až nyní odbourává její nedostatky. Díky chytré konstrukci a znalostem v oblasti výstavby je vytvořeno okno s celkovým koeficientem prostupu tepla U= 0,7 W/(m2K). Koeficient prostupu tepla sklem Ug = 0,5 W/(m2K) a koeficient prostupu tepla rámem Uf = 0,79 W/(m2K). Okna jsou vhodná pro nízkoenergetické, pasivní, nulové a plusové domy.


Značnou výhodou tohoto dřevohliníkového okna je možnost bezproblémového přesklívání, jehož zasklívání je prováděno bez použití silikonu. Dále řešení nízkého prahu a možnost použití madýlka na balkónové dveře.

Nabízí se i možnost rám okna překrýt fasádou, a tím vytvořit dojem bezrámového zasklení. Křídlová profilace umožňuje použití i silnějších skel a to až 90 mm, což je vítané u bezpečnostních a zvukově izolačních požadavků.

Jedná se o dřevohliníkovou konstrukci, kdy si můžete vybírat z celé řady odstínů oken nejen z interiéru, ale i z exteriéru.

 

×